Stylish And Cosy Rooms For Rent

Το Stylish And Cosy Rooms For Rent Ντάγκεναμ βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία με θέα στον κήπο. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Λονδίνο Σίτι που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ από αυτό το διαμέρισμα, και ο σταθμός λεωφορείων Alexandra Road βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Για περισσότερη άνεση, το Stylish And Cosy Rooms For Rent διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Επίσης παρέχεται κουζίνα με φούρνο.

Ανεμόμυλος του Άπμινστερ και Romford Stadium βρίσκονται σε απόσταση 6 χιλιομέτρων και 5 χιλιομέτρων αντίστοιχα από αυτό το δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία. Το κέντρο της πόλης απέχει 30 λεπτά με τα πόδια. Πάρκο Parsloes βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Stylish And Cosy Rooms For Rent Ντάγκεναμ
Sariyu Space Dagenham
Τιμή μόνο για κινητά

Sariyu Space Dagenham

832 μ από το κατάλυμα
USD 88 USD 79
ανά νύχτα
Private Ensuite Room Near London
Τιμή μόνο για κινητά

Private Ensuite Room Near London

1.3 χλμ. από το κατάλυμα
Beautiful King Sized En-Suite Room In A Shared House - Anderson Home
Τιμή μόνο για κινητά

Beautiful King Sized En-Suite Room In A Shared House - Anderson Home

1.4 χλμ. από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Upminster
    6 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Δωρεάν πάρκινγκ

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Stylish And Cosy Rooms For Rent;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Stylish And Cosy Rooms For Rent περιλαμβάνουν Πάρκο Parsloes, Eastbrookend Country Park Millennium Visitor Centre καθώς και Romford Stadium.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Stylish And Cosy Rooms For Rent;
      Η τιμή κράτησης στο το Stylish And Cosy Rooms For Rent θα είναι 127£.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Stylish And Cosy Rooms For Rent;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Stylish And Cosy Rooms For Rent περιλαμβάνουν Chilli Tree και Kusadasi Taverna και απέχουν μόνο 7 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο αυτό το διαμέρισμα;
      Όχι, στο αυτό το διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Upminster
    6 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Stylish And Cosy Rooms For Rent Ντάγκεναμ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο